Om oss

Universal Music AS er verdens, og Norges, største musikkselskap og representerer blant annet artister som Astrid S, Post Malone, Ariana Grande, The 1975, Onkl P, Shawn Mendes, Lil Halima, The Beatles, Odd Nordstoga, Drake, Imagine Dragons, Seeb, The Rolling Stones m.fl.
Om du har behov for logo kan det lastes ned her.

 

Generelle henvendelser: info@umusic.no

Management

Bjørn Rogstad

General Manager
bjorn.rogstad@umusic.com

Eddie C. Nyghren

CFO Nordic Region
eddie.nygren@umusic.com

Live Mckay

Commercial Director
live.mckay@umusic.com

Nina Qvam

Head of International
nina.qvam@umusic.com

Anja Gunnari

Executive Assistant
anja.thorstad@umusic.com

Domestic

Anette Andersen

Head of Marketing, Local
anette.andersen@umusic.com

Marie Komissar

A&R Director
marie.komissar@umusic.com

Lars W. Nygaard

Video Commissioner
lars.w.nygaard@umusic.com

Rune Grønn

A&R Manager
rune.gronn@umusic.com

Kristoffer Aase

Junior A&R / Coordinator
kristoffer.aase@umusic.com

Silje Hope

Project Manager
silje.hope@umusic.com

Manbir Plaha

Promotion Manager
manbir.plaha@umusic.com

Trine Hartz

Project Manager
trine.hartz@umusic.com

Mia Brox Bøe

A&R Manager Publishing
mia.brox.boe@umusic.com

Alva Ore

Radio Promotion Manager
alva.ore@umusic.com

Sindre Solheim Eide

Production & Distribution Manager
sindre.solheim@umusic.com

Frank Johansen

Production Manager
frank.johansen@umusic.com

Yngve Næss

Administration Local Dept.
yngve.naess@umusic.com

International Marketing & USM

Silje Sjulstad

Label Manager – Virgin, EMI, Capitol
silje.sjulstad@umusic.com

Christel Sveen

Product Manager – UK/SE
christel.sveen@umusic.com

Jarl Nymo

Label Manager
jarl.nymo@umusic.com

Yumi Murakami

Head of Classical & Jazz NO/SE
yumi.murakami@umusic.com

Katrine Nagy

Promotion Manager
katrine.nagy@umusic.com

Johanna Alem

Promotion Manager
johanna.alem@umusic.com

Pål Sindre Brunstad

Production Manager US/ROW
pal.brunstad@umusic.com

Thomas Solhaug

Head of Radio Promotion
thomas.solhaug@umusic.com

Music & Brands

Benedicte Viberg

Business Development Manager
benedicte.viberg@umusic.com

Espen Sletten

Business Development Coordinator
espen.sletten@umusic.com

Sync

Cecilie Corneliussen

Licensing Manager
cecilie.corneliussen@umusic.com

Creative Labs

Andreas Øverland

Head of Creative Labs
andreas.overland@umusic.com

Atle Richter Schie

Art Director
atle.schie@umusic.com

Mats Johannesen

Digital Content Manager
mats.johannesen@umusic.com

Daniel Sjörs

Content Manager
daniel.sjors@umusic.com

Mina Nergaard

Project Coordinator
mina.nergaard@umusic.com

Casper Thorsvik

Graphic Designer
casper.thorsvik@umusic.com

Commercial

Rachel Stanger

Head of Digital Marketing
rachel.stanger@umusic.com

Kristin Haugan

Senior Account Manager
kristin.haugan@umusic.com

Sondre Askedalen

Digital Marketing Manager
sondre.askedalen@umusic.com

Karoline Ringstad

Insight Manager
karoline.ringstad@umusic.com

Kristian Ruud

Data Analyst

Per Jørgen Pedersen

Head of Physical
per.jorgen.pedersen@umusic.com

Viktoria Eriksen

Digital Account Manager
viktoria.eriksen@umusic.com

Albertine Jensen

Sales Coordinator
albertine.jensen@umusic.com

Finance & Administration

Elisabeth Svarttjonnli

Royalty Accountant
elisabeth.g.svarttjonnli@umusic.com

Erik Landet

Finance & Royalty Manager
erik.landet@umusic.com

Dominika Fijalkowska

Chief Accountant
dominika.fijalkowska@umusic.com

Christin Kragfoss

HR Manager
christin.kragfoss@umusic.com

Tina Borgholt

Royalty Accountant
tina.borgholt@umusic.com

Lene Walan

Receptionist
lene.walan@umusic.com

Thomas Aalholm

IT Manager
thomas.aalholm@umusic.com