Om oss

Universal Music AS er verdens, og Norges, største musikkselskap og representerer blant annet artister som Astrid S, Post Malone, Ariana Grande, The 1975, Onkl P, Shawn Mendes, The Beatles, Odd Nordstoga, Drake, Imagine Dragons, Seeb, The Rolling Stones m.fl.
Om du har behov for logo kan det lastes ned her.

Generelle henvendelser: info@umusic.no

Management

Bjørn Rogstad

Managing Director
bjorn.rogstad@umusic.com

Eddie C. Nygren

CFO Nordic Region
eddie.nygren@umusic.com

Live Mckay

Commercial Director
live.mckay@umusic.com

Nina Qvam

Head of International
nina.qvam@umusic.com

Marie Komissar

A&R Director & Head of Local
marie.komissar@umusic.com

Anja Gunnari

Executive Assistant
anja.thorstad@umusic.com

Domestic

Anette Andersen

Senior Project Manager
anette.andersen@umusic.com

Trine Hartz

Project Manager
trine.hartz@umusic.com

Felix Winther Bryngell

Project Manager
felix.bryngell@umusic.com

 

Viktoria Eriksen

Project Manager
viktoria.eriksen@umusic.com

Kristoffer Aase

A&R Manager
kristoffer.aase@umusic.com

Nora Mamdu

A&R Manager
nora.mamdu@umusic.com

Alexander Austheim

A&R Consultant
alexander.austheim@umusic.com

Sindre Solheim Eide

Distribution Overlord
sindre.solheim@umusic.com

Frank Johansen

Production Manager
frank.johansen@umusic.com

Yngve Næss

Administration Local Dept.
yngve.naess@umusic.com

International Marketing & USM

Silje Sjulstad

Project Manager
silje.sjulstad@umusic.com

Christel Sveen

Project Manager
christel.sveen@umusic.com

Jarl Nymo

Project Manager
jarl.nymo@umusic.com

Pål Sindre Brunstad

Project Manager
pal.brunstad@umusic.com

Yumi Murakami

Head of Classical & Jazz NO/SE
yumi.murakami@umusic.com

Event & Promotion

Johanna Alem

Head of Event & Promotion
johanna.alem@umusic.com

Alva Ore

Event & Promotion Coordinator
alva.ore@umusic.com

Manbir Plaha

Event & Promotion Manager
manbir.plaha@umusic.com

Tina Ryr

Event & Promotion Manager

Tina.Ryr@umusic.com

Silje Hope

Event & Promotion Manager
silje.hope@umusic.com

Katrine Nagy

Radio Promotion Manager
katrine.nagy@umusic.com

Creative Labs

Andreas Øverland

Head of Creative Labs
andreas.overland@umusic.com

Atle Richter Schie

Innovation Manager
atle.schie@umusic.com

Mats Johannesen

Digital Content Manager
mats.johannesen@umusic.com

Sara Abraham

Art Director
sara.abraham@umusic.com

Mina Nergaard

Art Director
mina.nergaard@umusic.com

Lars W. Nygaard

Video Commissioner
lars.w.nygaard@umusic.com

Casper Thorsvik

Graphic Designer
casper.thorsvik@umusic.com

Henriette Sakrisvold

Graphic Designer

Henriette.Sakrisvold@umusic.com

Sonet Live

Espen Sletten

Project Manager
espen.sletten@umusic.com

Podcast

Benedicte Viberg

Podcast Development Manager
benedicte.viberg@umusic.com

Sync

Cecilie Corneliussen

Licensing Manager
cecilie.corneliussen@umusic.com

Commercial

Karoline Ringstad

Head of Insight & Marketing
karoline.ringstad@umusic.com

Rachel Stanger

Senior Marketing Manager
rachel.stanger@umusic.com

Sondre Askedalen

Marketing Manager
sondre.askedalen@umusic.com

Anders Rydning

Strategic Marketing Manager

Anders.Rydning@umusic.com

Kristin Haugan

Senior Manager, Commercial Partnerships
kristin.haugan@umusic.com

Marius Skullerud

Coordinator, Commercial Partnerships
marius.skullerud@umusic.com

Albertine Jensen

Manager, Commercial Partnerships
albertine.jensen@umusic.com

Tejaswinee Kelkar

Data Analyst

Tejaswinee.Kelkar@umusic.com

Finance & Administration

Elisabeth Svarttjonnli

Royalty Accountant
elisabeth.g.svarttjonnli@umusic.com

Erik Landet

Finance & Royalty Manager
erik.landet@umusic.com

Dominika Fijalkowska

Chief Accountant
dominika.fijalkowska@umusic.com

Christin Kragfoss

HR Manager
christin.kragfoss@umusic.com

Tina Borgholt

Royalty Accountant
tina.borgholt@umusic.com

Lene Walan

Receptionist
lene.walan@umusic.com

Thomas Aalholm

IT Manager
thomas.aalholm@umusic.com