Om oss

Universal Music AS er verdens, og Norges, største musikkselskap og representerer blant annet artister som Astrid S, Post Malone, Ariana Grande, The 1975, Onkl P, Shawn Mendes, The Beatles, Odd Nordstoga, Drake, Imagine Dragons, Seeb, The Rolling Stones m.fl.
Om du har behov for logo kan det lastes ned her.

Generelle henvendelser: info@umusic.no

Management

Bjørn Rogstad

Managing Director
bjorn.rogstad@umusic.com

Else Marte Hagen

Executive Assistant
marte.hagen@umusic.com

Kristin Haugan

Commercial Director
kristin.haugan@umusic.com

Eddie C. Nygren

CFO Nordic Region
eddie.nygren@umusic.com

Nina Qvam

Head of International
nina.qvam@umusic.com

Marie Komissar

A&R Director & Head of Local
marie.komissar@umusic.com

Anja Gunnari (on maternity leave)

Executive Assistant
anja.thorstad@umusic.com

Domestic

Eyoab Yemane

Project Manager
Eyoab.Yemane@umusic.com

Mina Ingebretsen

Export Manager
Mina.Ingebretsen@umusic.com

Anette Andersen

Senior Project Manager
anette.andersen@umusic.com

Marius Skullerud

Project Manager, Team Lead
marius.skullerud@umusic.com

Jamal Llohn

Project Manager
jamal.llohn@umusic.com

Kristoffer Aase

A&R Manager
kristoffer.aase@umusic.com

Alexander Austheim

Creative Director A&R
alexander.austheim@umusic.com

Håkon Hovde

A&R Manager
hakon.hovde@umusic.com

Sindre Solheim Eide

Distributed Label Manager
sindre.solheim@umusic.com

Frank Johansen

Production Manager
frank.johansen@umusic.com

Ida Tangjerd

Production Manager
ida.tangjerd@umusic.com

International Marketing & USM

Silje Sjulstad

Project Manager
silje.sjulstad@umusic.com

Christel Sveen

Project Manager
christel.sveen@umusic.com

Pål Sindre Brunstad

Project Manager
pal.brunstad@umusic.com

Commercial

Sondre Askedalen

Head of Marketing
sondre.askedalen@umusic.com

Kristiane Lunde

Marketing Manager
Kristiane.Lunde@umusic.com

Atle Richter Schie

Innovation Manager
atle.schie@umusic.com

Albertine Jensen

Manager, Commercial Partnerships
albertine.jensen@umusic.com

Tejaswinee Kelkar

Data Analyst

Tejaswinee.Kelkar@umusic.com

Mats Mosand

Coordinator, Commercial Partnerships
mats.mosand@umusic.com

Benedicte Viberg

Podcast Development Manager
benedicte.viberg@umusic.com

Creative & Communication

Amira Morstaq Ali

Project Manager
Amira.Ali@umusic.com

Karoline Ringstad

Head of Artist Strategy
karoline.ringstad@umusic.com

Andreas Øverland

Head of Creative & Communication
andreas.overland@umusic.com

Sara Abraham

Art Director
sara.abraham@umusic.com

Mina Nergaard

Art Director
mina.nergaard@umusic.com

Casper Thorsvik

Graphic Designer
casper.thorsvik@umusic.com

Henriette Sakrisvold

Henriette Sakrisvold

Graphic Designer

Henriette.Sakrisvold@umusic.com

Event & Promotion

Johanna Alem

Head of Event & Promotion
johanna.alem@umusic.com

Manbir Plaha

Event & Promotion Manager
manbir.plaha@umusic.com

Tina Ryr

Event & Promotion Manager / Coordinator

Tina.Ryr@umusic.com

Silje Hope

Event & Promotion Manager
silje.hope@umusic.com

Katrine Nagy

Radio Promotion Manager
katrine.nagy@umusic.com

Maria Sanni

Event & Promotion Manager
maria.sanni@umusic.com

Universal Produced

Lars W. Nygaard

Creative Manager
lars.w.nygaard@umusic.com

Sonet Management

Gilbert Lunde

Manager
gilbert@sonetmgmt.com

Jeanett Helsvig

Manager
jeanett@sonetmgmt.com

Sync

Cecilie Corneliussen

Licensing Manager
cecilie.corneliussen@umusic.com

Finance & Administration

Elisabeth Svarttjonnli

Royalty Accountant
elisabeth.g.svarttjonnli@umusic.com

Erik Landet

Finance & Royalty Manager
erik.landet@umusic.com

Dominika Fijalkowska

Chief Accountant
dominika.fijalkowska@umusic.com

Christin Kragfoss

HR Manager
christin.kragfoss@umusic.com

Tina Borgholt

Royalty Accountant
tina.borgholt@umusic.com

Lene Walan

Receptionist
lene.walan@umusic.com

Thomas Aalholm

IT Manager
thomas.aalholm@umusic.com