Om oss

Universal Music AS er verdens, og Norges, største musikkselskap og representerer blant annet artister som Astrid S, Post Malone, Ariana Grande, The 1975, Onkl P, Shawn Mendes, Lil Halima, The Beatles, Odd Nordstoga, Drake, Imagine Dragons, Seeb, The Rolling Stones m.fl.
Om du har behov for logo kan det lastes ned her.

 

Generelle henvendelser: info@umusic.no

Management

Bjørn Rogstad

General Manager
bjorn.rogstad@umusic.com

Eddie C. Nyghren

CFO Nordic Region
eddie.nygren@umusic.com

Live Mckay

Commercial Director
live.mckay@umusic.com

Nina Qvam

Head of International
nina.qvam@umusic.com

Anja Gunnari

Executive Assistant
anja.thorstad@umusic.com

Domestic

Marie Komissar

A&R Director & Head of Local
marie.komissar@umusic.com

Anette Andersen

Senior Project Manager
anette.andersen@umusic.com

Lars W. Nygaard

Video Commissioner
lars.w.nygaard@umusic.com

Rune Grønn

A&R Manager
rune.gronn@umusic.com

Kristoffer Aase

Junior A&R / Coordinator
kristoffer.aase@umusic.com

Alexander Austheim

A&R Consultant
alexander.austheim@umusic.com

Felix Winther Bryngell

A&R / Project Manager
felix.bryngell@umusic.com

 

Trine Hartz

Project Manager
trine.hartz@umusic.com

Viktoria Eriksen

Project Manager
viktoria.eriksen@umusic.com

Mia Brox Bøe

A&R Manager Publishing
mia.brox.boe@umusic.com

Sindre Solheim Eide

Production & Distribution Manager
sindre.solheim@umusic.com

Frank Johansen

Production Manager
frank.johansen@umusic.com

Yngve Næss

Administration Local Dept.
yngve.naess@umusic.com

International Marketing & USM

Silje Sjulstad

Project Manager
silje.sjulstad@umusic.com

Christel Sveen

Project Manager
christel.sveen@umusic.com

Jarl Nymo

Project Manager
jarl.nymo@umusic.com

Yumi Murakami

Head of Classical & Jazz NO/SE
yumi.murakami@umusic.com

Pål Sindre Brunstad

Project Manager
pal.brunstad@umusic.com

Event & Promotion

Alva Ore

Event & Promotion Coordinator
alva.ore@umusic.com

Daniel Sjörs

Event & Promotion Manager
daniel.sjors@umusic.com

Johanna Alem

Event & Promotion Manager
johanna.alem@umusic.com

Manbir Plaha

Event & Promotion Manager
manbir.plaha@umusic.com

Silje Hope

Event & Promotion Manager
silje.hope@umusic.com

Katrine Nagy

Radio Promotion Manager
katrine.nagy@umusic.com

Music & Brands

Benedicte Viberg

Business Development Manager
benedicte.viberg@umusic.com

Espen Sletten

Business Development Coordinator
espen.sletten@umusic.com

Creative Labs

Andreas Øverland

Head of Creative Labs
andreas.overland@umusic.com

Atle Richter Schie

Art Director
atle.schie@umusic.com

Mats Johannesen

Digital Content Manager
mats.johannesen@umusic.com

Mina Nergaard

Art Director
mina.nergaard@umusic.com

Casper Thorsvik

Graphic Designer
casper.thorsvik@umusic.com

Benjamin Gaupset

Graphic Designer
benjamin.gaupset@umusic.com

Sync

Cecilie Corneliussen

Licensing Manager
cecilie.corneliussen@umusic.com

Commercial

Karoline Ringstad

Head of Insight & Marketing
karoline.ringstad@umusic.com

Per Jørgen Pedersen

Head of Physical
per.jorgen.pedersen@umusic.com

Kristin Haugan

Senior Manager, Commercial Partnerships
kristin.haugan@umusic.com

Rachel Stanger

Senior Marketing Manager
rachel.stanger@umusic.com

Albertine Jensen

Manager, Commercial Partnerships
albertine.jensen@umusic.com

Sondre Askedalen

Marketing Manager
sondre.askedalen@umusic.com

Marius Skullerud

Coordinator, Commercial Partnerships
marius.skullerud@umusic.com

Eirik Gjessing

Data Analyst
eirik.gjessing@umusic.com

Finance & Administration

Elisabeth Svarttjonnli

Royalty Accountant
elisabeth.g.svarttjonnli@umusic.com

Erik Landet

Finance & Royalty Manager
erik.landet@umusic.com

Dominika Fijalkowska

Chief Accountant
dominika.fijalkowska@umusic.com

Christin Kragfoss

HR Manager
christin.kragfoss@umusic.com

Tina Borgholt

Royalty Accountant
tina.borgholt@umusic.com

Lene Walan

Receptionist
lene.walan@umusic.com

Thomas Aalholm

IT Manager
thomas.aalholm@umusic.com